UWAGA!!! SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ OFERTĘ! UWAGA!!! NOWY CENNIK! UWAGA!!! Zaufało nam już wielu Internet radiowy do 100Mbps. Sieci bezprzewodowe to nasza specjalność Konkurencję prześcigamy jakością

81 470 71 71

81 460 88 44

Biuro Obsługi Klienta

 

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach
od 8.00 do 16.00

 

tel. 81 470 71 71

 

tel. 81 460 88 44

 

fax. 81 460 88 43

email: biuro@adampolnet.com

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie polega na określonych działaniach mających na celu skuteczne wypromowanie witryny w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych jak Google, Onet itd. Są to działania, których wynikiem jest systematyczny wzrost pozycji stron w wynikach pod daną frazą.pozycjonowanie

Wysokie pozycje wiążą się ze wzrostem wizyt na stronie. Pozycjonowanie stron jest najskuteczniejszą i najtańszą formą reklamy internetowej, użytkownicy wyszukiwarek poszukują konkretnych usług lub produktów. Koszty tej metody promowania witryny nie zwiększają się wraz ze wzrostem liczby odwiedzających.

Na pozycje witryn w wyszukiwarkach, wpływa ponad sto różnych czynników, jednym z głównych jest Link Popularity, czyli ilość linków zewnętrznych prowadzących do pozycjonowanej strony.

Czas potrzebny, aby uzyskać oczekiwany rezultat w organicznych wynikach uwarunkowany jest konkurencyjnością oraz popularnością danej frazy kluczowej. Szacunkowo trwa to od kilku dni nawet do kilku miesięcy, przy bardzo dużej konkurencji.

Pozycjonowanie nie jest jednorazową usługą, polega na stałym monitoringu promowanej witryny. Zaprzestanie pozycjonowania powoduje stopniowy spadek z wysokich pozycji z uwagi na zabiegi witryn konkurencyjnych mających na celu również znalezienie się w czołowych pozycjach. W przypadku witryn istniejących dłuższy czas oraz już zaindeksowanych przez wyszukiwarki, czas efektywnego pozycjonowania może znacząco się skrócić.

Z naszej strony oferujemy Państwu kompleksowe działania pozycjonerskie, analizę konkurencyjnych witryn, doradztwo w wyborze słów kluczowych do pozycjonowania, pozycjonowanie witryny na zadane słowa kluczowe na rynku rodzimym oraz zagranicznym.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wypromowaniem i skutecznym pozycjonowaniem swojej strony prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2012 AdampolNET - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystywanie całosci lub fragmentów serwisu bez zgody firmy AdampolNET jest zabronione.