UWAGA!!! SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ OFERTĘ! UWAGA!!! NOWY CENNIK! UWAGA!!! Zaufało nam już wielu Internet radiowy do 100Mbps. Sieci bezprzewodowe to nasza specjalność Konkurencję prześcigamy jakością

81 470 71 71

81 460 88 44

internet

SZEROKOPASMOWY INTERNET BEZ LIMITÓW !!!

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez dostępu do Internetu. Również dom jest miejscem, gdzie przydatność posiadania dostępu do sieci zdaje się być bezsprzeczna. Problemem jest jednak często wybór odpowiedniej formy połączenia z Internetem. Na rynku działa wielu dostawców Internetu. Niektórzy z nich rozumieją Twoje potrzeby, inni nie. Czy otrzymasz jednak to, czego oczekujesz?

Naszym celem jest upowszechnienie dostępu, oraz umożliwienie korzystania z sieci Internet bez ograniczeń czasowych, bez limitu pobieranych i wysyłanych danych w ramach stałej, zależnej od wybranej szybkości opłaty abonamentowej. Staramy się dotrzeć tam, gdzie inni operatorzy nie oferują swoich usług lub są one poza zasięgiem z powodu wysokich kosztów.

Świadczone przez nas usługi charakteryzują się najwyższym poziomem i gwarancją parametrów przy bardzo konkurencyjnej cenie!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

NASZA SIEĆ INTERNETOWA TO:
  • konkurencyjne ceny;
  • łącza internetowe o stałych i wysokich parametrach;
  • profesjonalny SERWIS czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 21.00
  • brak limitów ściąganych danych;
  • bezpłatna telefoniczna pomoc techniczna;

Copyright © 2012 AdampolNET - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystywanie całosci lub fragmentów serwisu bez zgody firmy AdampolNET jest zabronione.